Soutěže

GA Finale

13. června 2014 v 17:20 | Sliki

Kdo hodnotil: Teez gra-sis.blog.cz ; Katherine vampirediaries-up.blog.cz; David fanofgaga.blog.cz + Sliki


Sliki: 7 bodů zajímavá fotka, ale chtělo by to trochu přepracovat a upravit barvy písma. Celkově si s tím pohrát bych tak nakonec řekl. Ale dobrá práce.
Katherine: Na první pohled se mi popravdě líbili všechny čtyři výtvory. Líbí
se mi barva i efekty. Text je čitelný. Nemám tomu co vytknout. Hodnoceni: 9
David: Skvělá lyrics, jednoduchá, dobře zpracovaná.Možná by se tam hodil nějaký odlesk,ale to je už detail - 9 bodů
Teez: 6/10 Výtvor mi přijde nedodělaný a trochu nevýrazný. Mohla sis více pohrát třeba s barvami, ale výběr písničky se mi líbí, tu mám ráda.

Celkem za tohle kolo: 7,75


Sliki: 9 bodů - Náhodou mě se to líbí - halvně ty kruhy a linky...
Katherine: I tento je pěkný. Barvy jsou trochu veselejší a je to pěkné. Líbí se mi styl písma. Líbí se mi, že text upoutá jako první, alespoň u mě to tak bylo. A fotka nemá chybu. Hodnoceni: 9
David: Moc pěkné.Tenhle způsob skládání slov se mi strašně líbí,graficky pěkně udělané, jediné co bych vytknul je to, že by tam podle mě mělo být více textu a ne jen název písničky - 9 bodů
Teez: 7/10 Je to krásné, přesto v tom nevidím něco, co by mě úplně nadchlo.

Celkem za tohle kolo: 8,5


Sliki: 6 bodů za použití pěkných fotek - tenhle phs mám rád. :)
Katherine: Barva sice není tak výrazná ale za to je fotka Lucy, což je pěkné. Co bych asi nedělala je, další obrys fotky, který není tak dobře vidět a proto mi tam přijde zbytečná. A text je nečitelný, chtělo by ho zvýraznit. Hodnoceni: 8
David: Nevím jak to tvé dílo popsat, je o trochu horší než předešlé, ale není špatné.Text bych asi před hlavní fotku nedával, dokáže to splynout.Trochu si šlo ještě pohrát s efekty.. - 7 bodů
Teez: 8/10 Tenhle výtvor se mi moc líbí, výběr fotek, sladění barev > je to super! Možná bych trochu upravila to písmo, nejde to moc přečíst.

Celkem za tohle kolo: 7,25Sliki: 9 bodů - luxusní efekt písma trochu mi tam ale nesedí oranžové pod-nad-svícení.
Katherine: Tento výtvor se mi líbil nejvíce. Přestože jsou všechny pěkné, tak tento je propracovaný. Líbí se mi i efekt a písmo, přestože není tak čitelné, přijde mi to jako záměr. A vybraná fotka Katy mi přijde vhodná. Hodnocení: 10
David: Dobře zvolený typ písma a jeho zpracování, možná by se dal přidat nějaký drobný efekt, odlesk, nebo něco podobného.. - 9 bodů
Teez: 9/10 Jsem nadšená z toho písma, mám strašně ráda tenhle efekt. A fotka je taky tématická, i světla se mi moc líbí. Je to prostě krása! :)

Celkem za tohle kolo: 9,25

Celkové pořadí:
Dee 62,55 bodů
Jessie 37,9 bodů
Sheila 31,55 bodů
Stence 25,85 bodů
Lory 23,2 bodů
Jade 7,2 bodů
Selena 7,2 bodů

Doufám, že jste si soutěž užili. Věřím, že jste uvítali, že se nemusely schánět hlasy (nonstop). Ceny nakonec vynechám. Věřím, že vám Grafičkám (i Grafikům) stačí vaše pěkné výtvory, které jste sami vytvořili. Přeji hodně zdaru do budoucna.

#Competition GA | 4. Kolo + 5. kolo zadání

26. května 2014 v 20:59 | Sliki

Kdo hodnotil: Teez gra-sis.blog.cz ; Katherine vampirediaries-up.blog.cz; M. Darllet darllet.blog.cz; David fanofgaga.blog.cz
Sheila

Teez: 5/10 + 5/10 Avatar mi připomíná jednu historku z dětství, kdy mě můj brácha vystrašil právě se Scream maskou na sobě. Grafická stránka by určitě potřebovala více citu, každopádně díky za připomenutí dětství :D Upřímně bych si asi vybrala jiný námět než vraždící ovečku. Ale Shaun jsem vždycky měla ráda ;)

David: 8 + 8 bodů. Myslím,že by sis mohla víc pohrát s možnostmi Photoshopu,něco tomu chybí

Darllet: 5 bodů - Stejně jako u předchozího. Nelíbí se mi, jak jsou avatary tak obyčejné.

Katherine: Tento avatar je pěkný. Sice jsem na první pohled neviděla tu kudlu, co ta ovce drží ale jinak dobré. Ta ovce jako by z toho pozadí vystupovala. Líbí se mi to. U toho to avataru bych asi dala jiné pozadí. Nějaké, kde by ta ''maska'' víc vynikla. Vím, že je to právě ta spojitost s hororem ale něco to mu podle mého chybí.
Hodnoceni: 8 + 7

Sliki: 7 + 6 Shaun mi prostě nesedí, ale líbí semi scary-movie! :)

Jessie

Teze: 5/10 + 5/10 Žluté oči mě vždycky tak nějak děsily, takže dávám body za námět a splnění zadání. Ale po grafické stránce to vypadá nedodělaně. Pokud mám hodnotit podle zadání, na černém pírku a pát světlech nic tak hororového nevidím. Ale máš ode mě pár bodů za provedení. :)

David: 9 +10 bodů. Dobré efekty,jen ty kruhy nemusely být tak ,nevím jak to říct.Trochu mi tam utekla hororová tématika,ale nevadí:)

Darllet: 5 bodů - Ty avatary mi přijdou strašně obyčejné. Na 1. pohled mě ani jeden nezaujal. Příště bych je víc vyzdobila.

Katherine: I tento avatar se mi líbí. Líbí se mi použité efekty a celkový dojem je pěkný. Jen nevím, co přesně si pod tím nějak představit. Vím, že by to měl být hororový avatar ale nijak to v tom nevidím. Tento avatar se mi líbí asi nejvíce. Prostě oko, které na vás kouká je poutající.Líbí se mi i použité efekty. Nemám co vytknout.
Hodnoceni: 8 + 9

Sliki: 8 + 10 Nevím proč, ale opravdu se mi to moc líbí! Je to jako z nějakého pěkně ilustrovaného puzzle.

Dee

Teez: 8/10 + 7/10 Tento avatar popravdě řadím mezi nejlepší výtvory kola. I když nejsem zrovna fanda AHS, líbí se mi světla, sladění barev a celkově nápad. Potkat takovou osobu by mi i za světla dělalo problém :D Krásně jsi použila přechod, jenom s těmi nápisy sis taky mohla pohrát více ;)

David: 10 + 10 bodů. Opět skvělá práce.Super efekty,AHS je dobrý volba pro tohle téma.

Darllet: 10 bodů - Za takovéto avatary neuslyšíš nic jiného, než pochvalu. Krásná práce, moc se mi líbí.

Katheirne: Pěkný avatar. Líbí se mi, že je to celé světlé a tak ty černé oči hned vyniknou a upoutají. Hned je jasné, že jde o nějaký horor. I popisek je vidět a jde přečíst. Což je dobré.
Hodnoceni: 9 + 9

Sliki: 10 +10 Chválím za efekty!

Celkové pořadí s body naleznete v celém článku:

Graphics Artist | 3. kolo

15. května 2014 v 19:12 | Sliki
Hlasování pro třetí kolo.
Zdravím Vás všechny. Níže naleznete výtvory osutěžících s popisem, který samy přidaly. Poté nezapomeň pro svou favoritku hlasovat v anketě (pod článekm).
Výtovry a Anketu nalezenš v celém článku.

Graphics Artist | 2. Kolo

4. května 2014 v 20:09 | Sliki
Vyhodnocení druhého kola.
+ Zadání třetího kola.
Zdravím Vás všechny. Máme zde vyhodnocení (+ zadání).Níže naleznete svůj výtvor a hodnocení s názory. Nezapomeňte se podívat poté i na zadání třetího kola.


Výtovry nalezenš v celém článku.

#Competition GA | 1. Kolo

26. dubna 2014 v 18:10 | Sliki
Vyhodnocení prvního kola.
+ Zadání druhého kola.
Zdravím Vás všechny. Máme zzde vyhodnocení (+ zadání). Kupodivu to zatím všechno skvěle klape, tak doufám, že tomu bude i nadále. Níže naleznete svůj výtvor a hodnocení s názory. Nezapomeňte se podívat poté i na zadání druhého kola.

Graphics Artist | 1. Kolo & Porotci

17. dubna 2014 v 9:35 | Sliki
Začínáme! | 1.Kolo | Zadání

Do 23.4.2014 vytvoř IKONU SVÉHO BLOGU.
Rozměry pro ikonu jsou 130x60 (width x height).
Ikona by měla obsahovat název tvého blogu (i částečný).

Pro ty, kteří se stratili v tom co je ikona ~ ukázka:


Své vytvory posílejte na sliki-blog@seznam.cz. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém při odeslání kontaktujte mě ihned na blog. Je zde možnost odevzdání formou URL odkazu, který vložíte pod tento článek (ale musíte počítat s tím, že ostatní soutěžící si ho můžou pohlédnout a svůj výtvor ještě vylepšit).

Přeji Hodně štěstí!

__________________________________________________________________________

Kdo usedne v porotě?
Pojďme se nyní podívat na porotu. Někteří se přihlásili sami, jiným jsem to rozeslal, ale tady jsou i s krátkým popisem.

1. Sliki (Já) | sliki.blog.cz | Graphics
2. Teez | gra-sis.blog.cz | Graphics
3. Katherine | vampirediaries-up.blog.cz | TVD
>>About: Ráda trávím čas psaním a blogováním, také sledováním seriálů a nových filmů. Ráda poznávám nové lidi a mám ráda grafiku. Sama jí neumím, ale to neznamená, že neobdivuji výtvory někoho jiného. Je to podle mě umění.
4. M. Darllet | darllet.blog.cz | Graphics
>>About her work: V grafice zkouším vše - Layouty, buttonky, brushe, blendy a také upravuji fotky, dělám animace... Prostě Vše! A ve zkrácené formě - Webové grafice a už tomu bude 6 let.
5. David | fanofgaga.blog.cz | Fan Blog Gaga
>>About: Je mi 14,grafiku dělám necelé 2 roky. Blog jsem založil v září roku 2011,toto září tedy oslavíme 3 roky. Po grafické stránce byl propadák - "layout" vytvoření přes pizzap a malování. Na blogu si myslím,že mám co zlepšovat. Mám i grafický blog.

Pokud se chceš ještě přihlásit. Máš možnost ZDE.Graphics artist | Informace a pravidla soutěže

29. března 2014 v 17:25 | Sliki

Vyhlašuji zbrusunovou GRAFICKOU soutěž!


Soutěž je zaměřena na blogové grafiky všeho druhu. Je celkem nepodstatné jestli si začátečník / středně pokročilý / pokročilý. Pokud zvládáš základní grafické úkony v jakémkoliv grafickém programu (PS, Photofilrte...), pak se této soutěže můžeš zúčasnit.
Soutěž spočívá v tom, že všichni soutěžící se zúčasní všech probíhajících kol. Nebude žádné vyřazování. V každém kole bude zadaný grafický útvar (Wallpaper, Aff ikona, Blend, Layout atd.), který někdy doplní i zadaná celebrita či barevné schéma.

Hodnocení vašich grafických prací: Pro celou grafickou soutěž bude stanovená porota, která vaši práci ohodnotí ve stupnici 1-10 (udělá se průměr) a každý člen poroty napíše krátké vyjádření, proč tomu tak učinil. Pro některé kolo bude stanoveno "shánění hlasů". V těchto výjimkách můžete dohnat ostatní (lepší) soutěžící než vy. Pozor hromadný soutěčet ve shánění hlasů bude vždy dělen dvěmi - Př: "získám 46 hlasů v anketě -> po výsledném přepočtu se mi přidá k celkovému bodovému hodnocení 23 bodů".

Pravidla jsou velice jednoduchá, ale přesto je prosím striktně dodržujte.
1) Každý grafický výtvor musí být tvůj vlastní.
2) Grafický výtvor musíte odevzdat do stanovené lhůty - poté už nemusí být přijat.
3) Zdržíte se vulgárností a přijmete případnou kritiku.
4) Umístíte si na blog ikonu soutěže (pro propagaci soutěže):

Případné zmatené otázky na závěr:
1. Jestli se stanu porodcem, mohu i soutěžit? - Ano můžeš. Svůj výtvor vždy nebudeš hodnotit a pak se stejně dělá průměr z celkových hlasů. Není v tom problém.
2. Kolik bude kol? - Nevím přesně, uvidíme, jak se bude soutěž vyvíjet.
3. Když něco neumím nemůžu se zúčastnit? - Můžeš! Jedno kolo prostě vynecháš a budeš sbírat body v těch ostatních ;).
Další otazky pokladejte dole v komentářích.

Pokud by ses chtěl/a zůčastnit Graphics artist - přejdi nyní na přihlášku.

Graphics artist | Přihláška k soutěži

29. března 2014 v 17:24 | Sliki
Pokud sis přečetl/a úvodní článek s informacemi a pravidly k této soutěži (ZDE), a chceš se zúčastnit soutěže pro všechny, kteří se zabývají (blogovou) grafikou, tak neváhej a zapiš se do komentáře.

Přihláška:
1. Jméno
2. Blog, E-mail
3. Jak dlouho děláš grafiku?
4. Souhlasíš s pravidly (ZDE)?
5. Umístíš si na blog "Support ikonu" soutěže?

*Prosím pište zde pouze přihlašovací komentáře! (Pro lepší přehlednost)

Vyhodnocení FC

25. února 2014 v 20:19 | Sliki

Vyhodnocení Fast Competitions

1. Fast Competition #2
(Kdo to je? + V čem hrál)
Správné odpovědi u soutěžících: Sheila
*správné odpovědi naleznete
u jejího komentáře
Výhra: LABEL

2. Fast Competition #3
(Páry)
Správné odpovědi u soutěžících: Katherine
*správné odpovědi naleznete
u jejího komentáře
Výhra: Editorial (Ian)

3. Fast Competition #4
(Záporáci)
Správné odpovědi u soutěžících: Čokinka
*Správné odpovědi: Ezra Fitzgerald, Lord Woldemort,
Joffrey Baratheon, Starosta Snow, Cersei Lannister,
Dart Vader, Belatrix Lestrangová, Saruman
Výhra: Reklama 2 týdny
................................................................................................
Tak jsem zpět z prodloužených prázdnin. Prosím sheilu aby si napsala jakou chce odměnu.
Jinak bylo fajn - svítilo slunce a sníh byl ( více se dočtete poté ve článku na Idreamru)
Teda netušili byste, jak težké bylo vymyslet 3 soutěž se záporáky! :D Musel jsem hledat
ty největší záporáky na internetu, protože já bych dal maximálně 4-5 dohromady (taky
bych si vůbec nespomněl na ty ostatní (hvězdné války mě nebavily!))
BTW už jste slyšeli KIDS AGAIN od EXAMPLA? Je to skvělá nová písničko s jejiž
tématikou tu dnes mám i menší editotial. :) Snad se líbí.

Fast Competition 4 | Záporaci

23. února 2014 v 8:00 | Sliki

Fast Competition 4


Zadání: Napiš do komentáře jméno záporáka.

Odměna: Je možno získát 8bodů. Půkud získáš alespoň 5 bodů budeš mít
u mě reklamu na 2 týdny v menu.

Komentáře jsou moderované. (pokud bude hodně soutěžících >> 10+,
tak vyberu výherce dále ještě pomocí generátoru náhodných čísel.) GL
 
 

Reklama

© 2013 - 2014 SLIKI.BLOG.CZ, všechna práva vyhrazena. | About Graphics

Thanks for fotos: www.hqdiesel.net, Google.cz