Graphics Artist | 2. Kolo

4. května 2014 v 20:09 | Sliki |  Soutěže
Vyhodnocení druhého kola.
+ Zadání třetího kola.
Zdravím Vás všechny. Máme zde vyhodnocení (+ zadání).Níže naleznete svůj výtvor a hodnocení s názory. Nezapomeňte se podívat poté i na zadání třetího kola.


Výtovry nalezenš v celém článku.


Kdo hodnotil: Teez gra-sis.blog.cz ; Katherine vampirediaries-up.blog.cz; M. Darllet darllet.blog.cz; David fanofgaga.blog.cz

Vaše výtvory:


Hodnocení:

1. Demi Lovato
Katheirne: Myslím, že přední obal nemá chybu. Líbí se mi barevnost fotky i styl písma. Zadní obal je také krásný, akorát bych možná zvolila jinou fotku. Jinak je to velice povedený.
Hodnocení: 9

M. Darllet: 9 bodů - Tak tento výtvor se mi líbí nejvíc. Vše je krásně propracované. Za takový obal by se nemusela ani samotná Demi stydět. Dokonce se mi líbí víc jak originální. Jen musím strhnout bod za použití stejné fotky na zadní straně.

Teez: 10/10 Určitě nejlepší za tohle kolo. Je to profesionální výtvor a jde vidět, že sis dost pohrála s barvami a světly. Taky se mi líbí, že na zadním obalu není čistě seznam písniček, ale i taková ta omáčka okolo. Plus - Demi mám ráda, dobrá volba. Takové cédéčko bych si určitě koupila. :)

David: 10 bodů.Zase máš jako v minulém skvělou práci.bez chyby nemám co vytknout:)

Sliki: 9,5* bodů. Krásné, ale na zadní straně není moc čitelné (udělal to efekt písma) písmo.
(* PŮL BODY SE OPRAVDU NEDÁVAJÍ, ALE VÝJIMKY POTVRZUJÍ PRAVIDLO! :P)

KONEČNÉ HODNOCENÍ ZA DRUHÉ KOLO: 9,5 BODŮ.

2. Cimorelli
Katherine: Přednímu obalu nemám co vytknout. Jednoduše se mi líbí. Tomu zadnímu podle mého ještě něco málo chybí.
Hodnocení: 8

M. Darllet: 4 body - Měla sis s tím víc vyhrát. Na přední straně bych zvýraznila text a něčím doplnila a zadní změnila úplně. Nelíbí se mi tam ani pozadí ani brush. Na můj vkus moc jednoduché.

Teez: 6/10 Líbí se mi textura na přední straně, ale když obal zhodnotím celkově, je hodně jednoduchý. Chybí taková ta jiskra a navíc, font hlavního nápisu bych asi zvolila jiný.

David: 6 bodů.Bude to tím pozadím.Ta ořezaná fotka nevypadá hezky,kdyby bylo pozadí bílé,vypadalo by to asi líp a bylo by s tím míň práce.A o zadním obalu ani nemluvím,nedokážu si to představit někde v obchodě,promiň.

Sliki: 5 bodů. Druhá streana je moc prázdná a nelíbí se mi "zářící efekt". Chválim za výběr a ořezání fotky. ;)

KONEČNÉ HODNOCENÍ ZA DRUHÉ KOLO: 5,8 BODŮ.

3. Linkin Park
Katherine: Tak u toho jsem se musela pozastavit. Na přední straně je bílé písmo hůře čitelné a přijde mi to chaotické. I na druhé straně je písmo málo čitelné ale pozadí mi nevadí. Možná bych ty vzorce sjednotila.
Hodnocení: 6

M. Darllet: 3 body - Tato práce se mi líbí nejméně. Přijde mi strašně nepřehledná až chaotická. Text není vůbec čitelný. Bohužel boduji nízkým počtem.

Teez: 4/10 Tady musím trochu ubrat, protože písmo je nečitelné a výtvor na mě působí hodně pesimisticky. S jinou úpravou to mohl být dost originální nápad.

David: 6 bodů.Tenhle styl nemusím,nelíbí se mi. Nevinikne tam tvůj grafický um,myslím ,že ten brush/textura není ani tvoje a bylo to šup šup - napsat pár písmem a konec.Nelíbí se mi to:/

Sliki: 3 body. Ztrácím se!

KONEČNÉ HODNOCENÍ ZA DRUHÉ KOLO: 4,4 BODŮ.
4. Miley Cyrus
Katherine: Začnu zadní stranou, které se mi líbí a to hlavně ten styl písma. Přední obálka je také pěkná. V jednoduchosti je krása a zde to sedí. Jediné co se mi tam nelíbí je ta ruka.
Hodnoceni: 8

M. Darllet: 4 body - Nevím proč, ale černobílé kombinaci v tomto podání nijak nefandím. Na mě to nepůsobí dobře. Na přední straně se mi nelíbí rozložení textu ani font. Písmena A,W,V na zadní divně "září". Celé bych to doplnila jinými brushy.

Teez: 5/10 Jak už jsem naznačovala minulé kolo, na černobílé výtvory a fotky jsem výsadnější. Jako plus považuji výběr fotky, která je tématická s mikrofonem - naznačuje, že jde o hudební album. Ale musím odečíst body za výběr písma a jednoduchost. Taky jsem nepochopila ty ruce, do výtvoru mi nesedí.

David: 7 bodů.Lepší než předchozí dvě,nic moc bych neměnil.Jenom bych oddělal ty ruce a na zadní obal přidal fotku která by nebyla moc vidět.

Sliki: 6 bodů. Vím, že si to chtěla sjednotit tou rukou, ale nehodí se tam. Jinak dobře, že je to černobíle ;).

KONEČNÉ HODNOCENÍ ZA DRUHÉ KOLO: 6 BODŮ.
5. Cher Lloyd
Katherine: U přední obálky nemám co vytknout. Je fantastická. Zadní strana mi k té přední moc nejde ale fotka je pěkná a písmo čitelné.
Hodnoceni: 8

M. Darllet: 5 bodů - Mohla jsi být trochu kreativnější a vybrat si alespoň jinou fotku, než tu samou co byla k albu vyfocena. Celkově na mně přední strana nepůsobí pěkně. Na zadní se mi zas nelíbí rozložení skladeb. Přijde mi to nepřehledné. A to šedivé pozadí bych zaplnila brushy.

Teez: 8/10 Jako první věc, co mě na výtvoru upoutala, je nápis Cher Lloyd. Písmo jsem ještě nikde neviděla a moc se mi líbí. Na zadní straně bych ale zvolila jiné barvy, které by se více hodily k té přední straně. Taky sis mohla více pohrát s efekty. ;)

David: 8 bodů.Myslím,že by se s oběma obaly dalo pohrát,hlavně s tím předním,ale tak každého už názor.Oddělil bych i trochu jinak názvy songů,jinak nic víc vytknout nemůžu.

Sliki: 7 bodů. Přední srana skvost. Druhá strana - no já nevím prostě se mi tam nehodí ta fotka. Ale přední strana je dobrá!

KONEČNÉ HODNOCENÍ ZA DRUHÉ KOLO: 7,2 BODŮ.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zadání pro třetí kolo:
Toto kolo se budou schánět hlasy! Máš možnost jít do vedení v soutěži!
Udělej přebal (titulku) pro Knihu. Musíš se držet následujících pokynů (toto je kolo, kde dostaneš přesné zadání):
Jedná se o knihu o kouzlech, čarodejnicích, sabatech, rituálech atd.
Vymyslete pro hnihu jednoslovný "magický" název; Název umistěte do horní poloviny.
Do mailu napište obsah příběhu (max 10 vět), který bude připojen k vašemu přebalu: bude zde hlavně pro pochopení vašeho záměru.
Prosím nepoužívejte fotografie z American Horror Sotory: Coven ani hlavní postavy The Secret Circle!
Rozměry: volné (výšku však nedávejte menší než 1000px - pro lepší viditelnost všech detailů)
Datum do: 12. 5. 2014 (půlnoc)
+ Porotci budou hodnoti i přesto, že se budou schánět hlasy! Vše se pak dohromady sečte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carry Carry | Web | 4. května 2014 v 20:17 | Reagovat

nádherné výtvory, báječný nápad na výtvory. :)

2 Sheila Sheila | Web | 4. května 2014 v 20:18 | Reagovat

vyhrál si tu grafickou soutěž ;) :) s kým chceš diplomek? :)

3 Stencee ^^ Stencee ^^ | Web | 4. května 2014 v 20:29 | Reagovat

Děkuji porotcům za body! :)

4 Lory Lory | Web | 4. května 2014 v 20:36 | Reagovat

To bylo tak trochu účelem se ztrácet, snažila jsem se to udělat v jejich stylu :D No tak tentokrát jsem poslední no :D Ale díky za názory :)

5 Lexi Lexi | Web | 6. května 2014 v 15:39 | Reagovat

všetky su krásne a každý má niečo doseba ale podľa mňa je  naj ten s Demi Lovato, ten uplne žeriem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2013 - 2014 SLIKI.BLOG.CZ, všechna práva vyhrazena. | About Graphics

Thanks for fotos: www.hqdiesel.net, Google.cz