Květen 2014

#B&S | Bella Thorne

27. května 2014 v 17:10 | Sliki |  Blendy & Signatury
Po dlouhé době jsem zase otevřel PS a je tady bella (poprvé) Thorne. Znám ji z "Na parket" - teď už mě televize přes den obchází, ale rád si občas vzpomenu na co jsme se dříve díval. Teď není taková chuť na blogování (ani grafika a ani články na idreamru nejsou nic moc). Nechci sem dávat hiatus, protože by to tu úplně zamrzlo a to moc nechci, takže stále počítejte se sníženou aktivitou - PŘIBYLO V MENU NOVÉ SDĚLENÍ A TO PRO AFF (prosím omluvte mě z kontrol).


#Competition GA | 4. Kolo + 5. kolo zadání

26. května 2014 v 20:59 | Sliki |  Soutěže

Kdo hodnotil: Teez gra-sis.blog.cz ; Katherine vampirediaries-up.blog.cz; M. Darllet darllet.blog.cz; David fanofgaga.blog.cz
Sheila

Teez: 5/10 + 5/10 Avatar mi připomíná jednu historku z dětství, kdy mě můj brácha vystrašil právě se Scream maskou na sobě. Grafická stránka by určitě potřebovala více citu, každopádně díky za připomenutí dětství :D Upřímně bych si asi vybrala jiný námět než vraždící ovečku. Ale Shaun jsem vždycky měla ráda ;)

David: 8 + 8 bodů. Myslím,že by sis mohla víc pohrát s možnostmi Photoshopu,něco tomu chybí

Darllet: 5 bodů - Stejně jako u předchozího. Nelíbí se mi, jak jsou avatary tak obyčejné.

Katherine: Tento avatar je pěkný. Sice jsem na první pohled neviděla tu kudlu, co ta ovce drží ale jinak dobré. Ta ovce jako by z toho pozadí vystupovala. Líbí se mi to. U toho to avataru bych asi dala jiné pozadí. Nějaké, kde by ta ''maska'' víc vynikla. Vím, že je to právě ta spojitost s hororem ale něco to mu podle mého chybí.
Hodnoceni: 8 + 7

Sliki: 7 + 6 Shaun mi prostě nesedí, ale líbí semi scary-movie! :)

Jessie

Teze: 5/10 + 5/10 Žluté oči mě vždycky tak nějak děsily, takže dávám body za námět a splnění zadání. Ale po grafické stránce to vypadá nedodělaně. Pokud mám hodnotit podle zadání, na černém pírku a pát světlech nic tak hororového nevidím. Ale máš ode mě pár bodů za provedení. :)

David: 9 +10 bodů. Dobré efekty,jen ty kruhy nemusely být tak ,nevím jak to říct.Trochu mi tam utekla hororová tématika,ale nevadí:)

Darllet: 5 bodů - Ty avatary mi přijdou strašně obyčejné. Na 1. pohled mě ani jeden nezaujal. Příště bych je víc vyzdobila.

Katherine: I tento avatar se mi líbí. Líbí se mi použité efekty a celkový dojem je pěkný. Jen nevím, co přesně si pod tím nějak představit. Vím, že by to měl být hororový avatar ale nijak to v tom nevidím. Tento avatar se mi líbí asi nejvíce. Prostě oko, které na vás kouká je poutající.Líbí se mi i použité efekty. Nemám co vytknout.
Hodnoceni: 8 + 9

Sliki: 8 + 10 Nevím proč, ale opravdu se mi to moc líbí! Je to jako z nějakého pěkně ilustrovaného puzzle.

Dee

Teez: 8/10 + 7/10 Tento avatar popravdě řadím mezi nejlepší výtvory kola. I když nejsem zrovna fanda AHS, líbí se mi světla, sladění barev a celkově nápad. Potkat takovou osobu by mi i za světla dělalo problém :D Krásně jsi použila přechod, jenom s těmi nápisy sis taky mohla pohrát více ;)

David: 10 + 10 bodů. Opět skvělá práce.Super efekty,AHS je dobrý volba pro tohle téma.

Darllet: 10 bodů - Za takovéto avatary neuslyšíš nic jiného, než pochvalu. Krásná práce, moc se mi líbí.

Katheirne: Pěkný avatar. Líbí se mi, že je to celé světlé a tak ty černé oči hned vyniknou a upoutají. Hned je jasné, že jde o nějaký horor. I popisek je vidět a jde přečíst. Což je dobré.
Hodnoceni: 9 + 9

Sliki: 10 +10 Chválím za efekty!

Celkové pořadí s body naleznete v celém článku:

GOOS Magazine | Březen-Květen 2014 | G-Play | 3 part

19. května 2014 v 19:34 | Sliki |  Časopis
POKRAČOVÁNÍ ČÍSLA BŘEZEN 2014
Vím, že je už dávno květen, ale řekl jsem si, že je škoda zahodit tohle číslo přímo do koše, a tak v něm budu pokračovat. Ono totiž od března se objevily další písničky. Některé nové, jiné starší. V tomhle čísle (s tématickým pořadím číslo 3) naleznete opět mix všeho. Pak napište jak se vám písničky líbily!

Graphics Artist | 3. kolo

15. května 2014 v 19:12 | Sliki |  Soutěže
Hlasování pro třetí kolo.
Zdravím Vás všechny. Níže naleznete výtvory osutěžících s popisem, který samy přidaly. Poté nezapomeň pro svou favoritku hlasovat v anketě (pod článekm).
Výtovry a Anketu nalezenš v celém článku.


Sms půjčka

13. května 2014 v 19:10 | Sliki |  Reklamy
Chcete si koupit tenisky, ale brigáda je ještě v nedohlednu? Spoříte si do kasičky, ale ještě se vám nikdy nepodařilo naspořit takovou částku, abyste si koupili vaši vysněnou mikinu? Bojíte se půjčky přes internet či snad máte k internetu omezný přístup (z jakéhokoliv důvodu)?
Finpujčka24.cz má pro vás rychlé a bezbolestné řešení, které se bude líbit každému.
Je spousta nebankovních půjček, ale jak si vybrat tu správnou? Zkuste se podívat na finpujčku24.cz. Sms půjčka nebyla nikdy snazší.

Finpujcka24.cz nabízí velké možnosti a pohodlný výběr Vámi zvolené částky, kterou chcete. Dále je zde možnost nastavit časovou lhůtu. Lhůta se pohybuje v rozmezí týdne až pěti týdnů (což je tedy sedm dní až třicet pět dní). Vaše sms půjčka může být až osm tisíc vysoká a úroky nejsou tak strašné.
Například kdybyste si chtěli půjčit peníze na vaše vysněné boty v hodnotě dvou tisíc korun. Jako úrok zaplatíte pouhých 560 korun. Finpujcka24.cz je v tomto ohledu opravdu skvělá!


Na domovské stránce se můžete dočíst několik důležitých věcí. Já Vám jich zde pár vypíšu, abyste věděli, do čeho jdete a že Vás to určitě nepokouše. Mezi prvními kroky k vaší sms půjčce se musíte zaregistrovat (tato registrace obsahuje tři naprosto jednoduché kroky). Nezapomeňte uvést Váš telefon. Je to opravdu velice důležité, protože provozovatelé musí vědět, komu mají peníze poslat. Vše se bude vyřizovat online do šedesáti minut. A řekněme si to parovinu, v dnešním urychleném světě se nikomu nechce čekat! Abyste si mohli půjčit, potřebujete určitě vědět, že půjčky jsou bez potvrzení o příjmu.

#Editorials | Kristen Stewart

8. května 2014 v 9:14 | Sliki |  Editorialy
Dneska při státním svátku tady přináším 2 editorialy. Náhodou jsem našel tyhle skvělé fotky Kristen, tak jsem s nimi musel něco vymyslet. Užívejte dle libosti - ovšem nezapomeňte na zdroj.
Graphics Artist | 2. Kolo

4. května 2014 v 20:09 | Sliki |  Soutěže
Vyhodnocení druhého kola.
+ Zadání třetího kola.
Zdravím Vás všechny. Máme zde vyhodnocení (+ zadání).Níže naleznete svůj výtvor a hodnocení s názory. Nezapomeňte se podívat poté i na zadání třetího kola.


Výtovry nalezenš v celém článku.
© 2013 - 2014 SLIKI.BLOG.CZ, všechna práva vyhrazena. | About Graphics

Thanks for fotos: www.hqdiesel.net, Google.cz