#Competition GA | 1. Kolo

26. dubna 2014 v 18:10 | Sliki |  Soutěže
Vyhodnocení prvního kola.
+ Zadání druhého kola.
Zdravím Vás všechny. Máme zzde vyhodnocení (+ zadání). Kupodivu to zatím všechno skvěle klape, tak doufám, že tomu bude i nadále. Níže naleznete svůj výtvor a hodnocení s názory. Nezapomeňte se podívat poté i na zadání druhého kola.


Kdo hodnotil: Teez gra-sis.blog.cz ; Katherine vampirediaries-up.blog.cz; M. Darllet darllet.blog.cz; David fanofgaga.blog.cz

Hodnocení:
Sliki: 7 bodů. Protože líbí se mi, že je zvýraznená nina. Nelíbí se mi ten růžový kruh. Jsou zde sice nějaké růžové brushe, ale prostě se mi to tam nehodí. Celkově je to však jemné hlavně vím, jak se ten blog jmenuje.

Katharine: U prvního výtvoru se mi líbí použité efekty (neumím to bohužel pojmenovat přesněji), použitá šedá s růžovou je podle mě dobrá volba. Co se týče popisku - ten styl u Jessie se mi moc nelíbí k tomu stylu toho WORLD - asi bych použila ten samý ale třeba s kurzívou.
Bodové hodnoceni: 8

David: Uděluji ti 6 bodů.Sice děláš grafiku půl roku,podle mě je ikonka až moc přeefektovaná a svítívá,něco jako reklamní billboard,které všechny otravují,přesně to ty odlesky dělají,otravují.Jinak je to hezká práce:)

M. Darllet: 10 bodů - Nemám co vytknout, tato ikonka se mi moc líbí.

Teez: 8 b. - Je to krásná ikonka - barvy jsou jemné a sladěné, použité pěkné písmo i fotka.. ale pořád tomu něco chybí. Možná je to až moc jemné, ale určitě se povedla. :)

VÝSLEDNÝ STAV ZA 1. KOLO: 7,8 bodů.

Hodnocení:
Sliki: 5 bodů; Vidím něco v pozadí, a kdybych neznal TVD, tak bych nevěděl co to je! Nina se trochu strácí v podkladu. Nebylo by špatné ji zvýraznít. Navíc tvůj blog má sice dlouhou adresu, ale když u někoho uvidím tuto progační ikonu, tak nebudu vědět kdo jsi. Vím jen, že jsi team steferine...

Katherine: U druhého výtvoru se mi líbí, že je tam fotka Niny výrazná. Pokud rozeznávám dobře, za steferin je Kath+Stefan - což se tam samozřejmě hodí, možná kdyby to bylo trochu více vidět. Styl popisku se mi líbí.
Bodové hodnocení: 6

David: Uděluji 5 bodů.Nevím jak dlouho grafiku děláš,takže nemůžu hodnocení přizpůsobit.Tvoje ikonka mi zase přijde až moc nudná.Mohla jsi do toho zakomponovat nějaký ten efekt a s fontem si pohrát a vybrat nějaký hezčí.Podle mě asi nejméně povedený výtvor kola,omlouvám se :/

M. Darllet: 7 bodů - Na té ikonce moc nesedí ten text "steferine" + se to mohlo ještě dolnit nějakými brushy

Teez: 7 b. - Fialovou barvu a deníky mám ráda, ovšem z grafické stránky není výtvor stoprocentní. Určitě jde ale vidět, že ses snažila a s grafikou ses nesetkala poprvé :)

VÝSLEDNÝ STAV ZA 1. KOLO: 6 bodů.

Hodnocení:
Sliki: 6 bodů; hlavně za ty barvy. ale jinak chválim, že není přeplácaná a přečtu název blogu.

Katherine: Na třetím výtvoru mě jako první zaujal popisek, který se mi velmi líbí. I jeho barva s kombinací zelené. Kotě nebo kočka, je tam dobrá. Možná ještě kdyby koukala spíše dopředu než do strany ale je jen takový detail.
Bodové hodnoceni: 6

David: Tobě dávám 7 bodů.Jediná ikonka bez celebrity,to chtělo odvahu.Taky dalo odvahu vybrat kombinaci růžová-zelená-hnědá,je to hrozná kombinace,místo nich třeba zeleno-bílá byla dost lepší.Jinak dobrý nápad.

M. Darllet: 8 bodů - Text bych usadila jinak a přidala bych nějaké brushe. Jinak moc pěkná práce.

Teez: 6 b. - Zelená barva s růžovým textem mi ke kočce prostě nesedí. V jiných barvách by byla ikonka super. I tak dávám body za nápad a výběr písma.

VÝSLEDNÝ STAV ZA 1. KOLO: 6,6 bodů.
4. Jade

Hodnocení:
Sliki: 5 bodů. U mě nejde vlak přes dvojitý ksicht (asi niny - nepoznám :D). Líbí se mi sice černobilý styl, ale absolutně nevím, co je tam napsané.

Katherine: Černobílá barva k vybraným fotkám podle mě jde. To že je dvojité se mi líbí. Je to odlišné a pěkné. Akorát písmo bych dala trochu tmavší. Vůbec nerozeznám, co je tam napsané.
Bodové hodnocení: 7

David: Tvoje ikonka má ode mě 8 bodů.Líbí se mi černobílá kombinace.Jediné co bych vytknul je špatně viditelný text,kdybych nevěděl jak se blog jmenuje,asi bych to těžko přečetl.

M. Darllet: 9 bodů - Moc se mi líbí ten efekt pravé fotky. Jen bych asi příště zvolila výraznější text. Trochu se v obrázku ztrácí.

Teez: 7 b. - Na černobílé fotky a celkově výtvory mám trochu větší nároky, takže v tom jsem možná kritičtější. Každopádně fotka úplně vpravo tam je zajímavá, vzbuzuje takový pocit záhadna, který se mi dost líbí. Písmo bych vybrala jiné, je totiž celkem nečitelné.

VÝSLEDNÝ STAV ZA 1. KOLO: 7,2 bodů.
5. Lory
Hodnocení:
Sliki: 7 bodů. Napíšu pouze jedno: mohla si sjednotit písmo, vypadalo by to lépe!

Katherine: U pátého výtvoru mi přijde, že každá část popisku je jiným stylem, což mi trochu vadí. Na druhou stranu je to ale čitelné, což je důležité. Barva pěkná a fotka skupiny je podle mě zvolená taky dobře.
Bodové hodnoceni: 5

David: Za ikonku Ti dávám 8 bodů.Tvoje ikonka je obdobný případ jako ta druhá,taky by neuškodil efekt,víc nemám opravdu co vytknout.

M. Darllet: 7 bodů - Zde bych zvolila jiný typ písma a přidala nějaké brushe.

Teez: 7 b. - Líbí se mi barva pozadí, ale ten obrázek už moc ne. S touto ikonkou sis mohla pohrát trochu více, ale taky má něco do sebe. :)

VÝSLEDNÝ STAV ZA 1. KOLO: 6,8 bodů.
6. Dee

Hodnocení:
Sliki: 9 bodů. Velice povedé. Čitelné a navíc jako plus animece (která nebyla v zadání).

Katherine: výtvor tím, že je to vlastně animace je pěkný. Fotky budou určitě z photoshootu a jsou velice hezké. Popisek je jednotným stylem a je čitelný, což se mi líbí.
Bodové hodnoceni: 8

David: Tvoje úžasná ikonka získává 10 bodů.Pro mě nejhezčí ikonka kola,nejoriginálnější a musela dát práci.Tyhle ikonky jsem se učil na začátku dubna a pořád mi nejdou jak tobě,nemám co vytknout,krása :)

M. Darllet: 10 bodů - Další práce, které nemám co vytknout.

Teez: 9 b. - Tento výtvor můžu jenom chválit. Každý snímek má něco do sebe a fakt, že je to jako jediná ikonka s animací je pro mě plus! Přesto si ten desátý bodík nechám ještě do dalších kol ;)

VÝSLEDNÝ STAV ZA 1. KOLO: 9,2 bodů.

Ikonu neposlali: Domi a Selena. Proto za 1. kolo získavají 0. Pokud nepošlou výtvor ani další kolo - budou vyžazeni (i když se nevyhazuje; nevím zda chcete soutěžit, kdyžtak napište rovnou, že odstupujete)

_____________________________________________________________________________

Zadání | 2. Kolo
Vytvořte vlasní obal CD (přední + zadní strana).
Obal bude s vaší oblíbenou kapelou / zpevákem / zpěvačkou.
Zadní strana musí obsahovat seznam skladeb. A přední strana název skupiny / zpěváka(čky)
Velikost předního obalu: 400x400 px. Velikost zadního obalu: 400x400 px.
(Pokud to někdo spojí do jednoho souboru tak velikost je 800x400 px [width x height] )
Čas máte do 1. 5. 2014 (do půlnoci).


Přeji hodně štěsí a všichni se těšíme na zajimavou grafiku!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rebekah Rebekah | Web | 26. dubna 2014 v 18:48 | Reagovat

Poslední ikonka je opravdu nejlepší. :)

2 Lory Lory | Web | 26. dubna 2014 v 18:52 | Reagovat

Páni, já nejsem poslední, tak to je moc dobrý, to jsem ani nečekala :D No mohla jsem si s tím víc pohrát, pravda, ale dělala jsem to tak nějak na rychlo a byla bez inspirace... druhé zadání vypadá vážně zajímavě, je to to zase dopadne :D

3 Stencee ^^ Stencee ^^ | Web | 26. dubna 2014 v 19:56 | Reagovat

Děkuju za hodnocení, nejsem poslední, yeah! :D K těm barvám, já se snažila, aby to ladilo k Layoutu mého blogu, ale teď už mám stejně jiný Layout :D Obal CD, to bude ještě zajímavé :)

4 Blackshine Blackshine | E-mail | Web | 27. dubna 2014 v 10:51 | Reagovat

ta poslední je opravdu nejlepší :)!
-------------
Jinak,v pondělí už běžel první díl druhé série :)

5 Teez / world-teez Teez / world-teez | Web | 27. dubna 2014 v 13:51 | Reagovat

Všechny ikonky jsou moc povedený, ale mě se nejvíce líbí ta poslední. :)

6 Stencee ^^ Stencee ^^ | Web | 30. dubna 2014 v 11:46 | Reagovat

Můžu se 2.kola nezúčastnit a 3. se zúčastnit, vůbec mi ten obal CD nejde :/

7 Stencee ^^ Stencee ^^ | Web | 1. května 2014 v 9:37 | Reagovat

[6]: Tak já ještě něco naplácám, snad počkáš :)

8 Stencee ^^ Stencee ^^ | Web | 1. května 2014 v 9:38 | Reagovat

[7]: Aha do půlnoci :D

9 Domi Domi | E-mail | Web | 3. května 2014 v 12:52 | Reagovat

ahoj, je mi to ľúto že som neodovzdala prvé kolo a ako pozerám už som nestihla ani druhé, ale nemala som čas :( čo už, možno nabudúce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2013 - 2014 SLIKI.BLOG.CZ, všechna práva vyhrazena. | About Graphics

Thanks for fotos: www.hqdiesel.net, Google.cz